70T-TH Yüksek Yalıtımlı Pencere ve Kapı Sistemi
70T-TH Sistem, 28mm ısı bariyeri ve ısı yalıtım dolgusu seçeneği ile yüksek enerji verimliliği ve maksimum dayanıklılık gerektiren projeler için tasarlanmıştır. 70T-TH sistemi dışa açılım (GHIBO) ve gizli kanat uygulama uyumluğu ile mimarların görsel uyum yakalamasına yardımcı olan gereksinimlerini de karşılamaktadır.
Isı yalıtım dolgu malzemesi sayesinde üstün performans sağlayan bu sistem, kapı ve pencere seçenekleri ile farklı açılım seçenekleri sunmaktadır.
70T-TH, güvenli hava ve su tahliyesi gibi detaylar ve farklı statik değerlere sahip ve farklı formlara sahip orta kayıt profilleri ile estetik ve stabil çözüm sunma imkanı sunar.
| Kasa Genişliği | 70 mm |
| Kanat Genişliği | 79,5 mm |
| Et Kalınlığı | 1,8 mm |
| Isı Bariyeri | 24 mm |
| Isı Geçirgenlik | Uf = 2.23 W/m2K |
| Aksesuar Kanalı | Euro normlarına uygun |
| İzolatörler | Polyamid |
| Fitiller | EPDM |
| Cam Kullanım Aralığı | 20 – 40 mm |
| Orta Fitil | Su ve toz tutucu |
| Köşe Birleşimi | Köşe takozu ile |
| Hava/Su Tahliye | Güvenli sistem |
| Özel Profiller | Standart ve özel açılara uygun |
- Isı yalıtım dolgu malzemesi sayesinde üstün performans
- Orta kayıtlar için pratik bağlantı çözümü
- Kapı ve pencerelerde farklı açılım seçenekleri
- Güvenli hava ve su tahliyesi
- Farklı statik değerlere sahip orta kayıt profilleri ile estetik ve stabil çözümler






