84FD Alüminyum Kapı Sistemi
Çoklu kilitleme sayesinde üstün güvenlik sağlayan 84FD sistemi, alçak eşik sayesinde rahat geçiş olanağı sağlar. Dolgu malzemesi olarak kullanılabilen cam, tek tarafı veya çift tarafı alüminyum levha seçenekleri ile mimari projelerinizde istenen görüntünün yakalanmasına yardımcı olur.
84FD Kapı Sistemi, anti-bi metal ısı bariyer adı verilen bariyer seçeneği sayesinde iç ve dış ısı farklılıklarından etkilenmez. Ayrıca bu sistem, 84T-TH sistemi ile uyumlu çalışabilmektedir.
| Kasa Genişliği | 84 mm |
| Kanat Genişliği | 84 mm |
| Et Kalınlığı | 1,8-2 mm |
| Isı Bariyeri | 34 mm |
| Isı Geçirgenlik | Uf = 1.598 W/m2K |
| Aksesuar Kanalı | Euro normlarına uygun |
| İzolatörler | ANTİ-B |
| Fitiller | EPDM |
| Cam Kalınlığı | 28-68mm |
| Orta Fitil | Su ve toz tutucu |
| Köşe Birleşimi | Köşe takozu ile |
| Hava/Su Tahliye | Güvenli sistem |
| Özel Profiller | Standart ve Özel açılara uygun |
- Çoklu kilitleme sayesinde üstün güvenlik
- Güvenli hava ve su tahliye sistemi
- Alçak eşik sayesinde rahat geçiş
- Cam, tek tarafı alüminyum ve çift tarafı alüminyum olan dolgu seçenekleri
- Kanat, anti bi-metal ısı bariyeri sayesinde iç ve dış ısı farklılıklarından etkilenmez
- 84T ve 84TH sistemiyle uyumlu






