84T-TH Sistemi ısı yalıtım dolgu malzemesi sayesinde üstün ısı yalıtımı sunar. Mimari projelerinizde kapı ve pencerelerde farklı açılım seçenekleri sunan 84T-TH sistemi, şıklık ve performansı sağlar. Güvenli hava ve su tahliye seçenekleri ve farklı statik değerlere ve formlara sahip orta kayıt profilleri ile estetik ve stabil çözümler sunar.
84T-TH Yalıtımlı Kapı ve Pencere Sistemleri
84T-TH sistemi sahip olduğu 42mm ısı bariyer genişliği ve ısı yalıtım dolgusu seçeneği ile üstün yalıtım sunar. Ayrıca, dışarı açılım (GHIBO) aksesuar seçeneği ile farklı uygulama türlerine olanak sağlar.
| Kasa Genişliği | 84 mm |
| Kanat Genişliği | 93,5 mm |
| Et Kalınlığı | 1,8 mm |
| Isı Bariyeri | 42 mm |
| Isı Geçirgenlik | Uf = 1,27 W/m2K |
| Aksesuar Kanalı | Euro normlarına uygun |
| İzolatörler | Polyamid |
| Fitiller | EPDM |
| Cam Kullanım Aralığı | 28 – 68 mm |
| Orta Fitil | Su ve toz tutucu |
| Köşe Birleşimi | Köşe takozu ile |
| Hava/Su Tahliye | Güvenli sistem |
| Özel Profiller | Standart ve özel açılara uygun |
- Isı yalıtım dolgu malzemesi sayesinde üstün performans
- Orta kayıtlar için pratik bağlantı çözümü
- Kapı ve pencerelerde farklı açılım seçenekleri
- Güvenli hava ve su tahliyesi
- Farklı statik değerlere sahip orta kayıt profilleri ile estetik ve stabil çözümler






